INVITAȚIE INTÂLNIRE STUDENȚI ANUL I CU ECHIPA DE MANAGEMENT A FACULTĂȚII REI

Dragi studente și studenți,

Vă urăm încă o dată bun-venit în comunitatea academică a Facultății de Relații Economice Internaționale. Știm că este o perioadă în care veți descopeti lucruri noi și veți încerca să vă acomodați la multe schimbări. Vrem să știți că noi suntem alături de voi și că dorim să vă acordăm tot sprijinul nostru.

Vă adresăm invitația de a participa la o întâlnire cu echipa de management a Facultății REI, conform programului de mai jos:

• EAI (RO), anul I, seria C: luni, 21 octombrie 2024, ora 9, sala A1 (URA);
  • EAI (RO/EN), anul I, seriile A, B și D: luni, 21 octombrie 2024, ora 10:30, sala 117 (URA).

Printre subiectele pe care dorim să le abordăm sunt: datele importante din Calendarul Studentului, oportunitățile de care vă puteți bucura în calitate de studenți ai Facultății noastre, activitatea de cercetare, burse de studiu, burse Erasmus+ și alte aspecte de interes.

Dacă aveți alte subiecte pe care le propuneți, întrebări, vă rugăm să le transmiteți la decanat@rei.ase.ro.