Tutori

LICENȚĂ:

Anul 1Lect. univ. dr. Maria Popescu (maria.popescu@rei.ase.ro)

Anul 2 Asist. univ. dr. Laura Benchea (laura.benchea@rei.ase.ro)

Anul 3Asist. univ. dr. Alina Alexoaie (alina.alexoaei@rei.ase.ro)

ECONOMIE ȘI AFACERI INTERNAȚIONALE (modul engleză) – Conf. univ. dr. Roxana Voicu Dorobanțu (roxana.voicu@rei.ase.ro)

LIMBI MODERNE APLICATE – Lect. univ. dr. Adriana Elena Stoican (adriana.stoican@rei.ase.ro)

ANUL PREGĂTITOR DE LIMBA ROMÂNĂ – Prof. univ.dr. Antoaneta Lorentz – (lorentz.maria@rei.ase.ro)


DIRECTOR COORDONATOR

MASTER:

Master MANAGEMENTUL AFACERILOR INTERNAȚIONALE (engl.) – Conf. univ. dr. Roxana Voicu Dorobanțu (roxana.voicu@rei.ase.ro)

Master COMERȚ EXTERIOR – Prof. univ. dr. Gheorghe Hurduzeu (gheorghe.hurduzeu@rei.ase.ro)

Master LOGISTICĂ INTERNAȚIONALĂ – Prof. univ. dr. Dorel Paraschiv (dorel.paraschiv@rei.ase.ro)

Master DIPLOMAȚIE ÎN ECONOMIA INTERNAȚIONALĂ Prof. univ. dr. Anca Ilie (anca.ilie@rei.ase.ro)

Master ECONOMIE INTERNAȚIONALĂ ȘI AFACERI EUROPENE – Conf. univ. dr. Mirela Diaconescu (mirela.diaconescu@rei.ase.ro)

Master COMUNICARE ÎN LIMBA ENGLEZĂ PENTRU PREDARE ȘI CERCETARE ECONOMICĂ – Prof. univ. dr. Laura Mureșan (laura.muresan@rei.ase.ro)

Master MANAGEMENTUL RISCULUI FINANCIAR INTERNAȚIONAL – Prof. univ. dr. Radu Lupu (radu.lupu@rei.ase.ro)