Oportunități în Deloitte pentru studenți și masteranzi REI

Dragi studenți,

Partenerii noștri de la Deloitte au deschis o serie de oportunități pentru voi și vă invită să aplicați cât mai curând la programele de mai jos.
Printre principalele condiții se numără să studiați în an terminal sau să fiți masteranzi și să aveți un nivel bun al limbii engleze.

1. Tax Internship Program (cele mai multe locuri disponibile) – part-time, februarie-august, dead-line de aplicare 6 Februarie
2. Financial Advisory Internship Program – part-time, martie-august
3. Audit Student Academy (workshop-uri de orientare și consiliere profesională):

22 Februarie
15 Martie
11 Aprilie
16 Mai
6 Iunie

Procesul de aplicare este foarte simplu, trebuie sa dati click pe link-urile de mai sus si sa atasati CV-ul impreuna cu datele de contact.
Dacă aveți întrebări despre procesul de recrutare, le puteți adresa la ppetroiu@deloittece.com

Vă încurajăm să aplicați, este o ocazie foarte bună să lucrați alături de unii dintre cei mai buni experți din țară și să vă dezvoltați ca profesioniști.