Oferta Accenture + French

Accenture

CANDIDATUL IDEAL:

·         Francofon nivel B1;

·         Base de contabilitate;

·         Capacitate de lucru in echipa;

·         Abilitati de asimilare a informatiilor si actualizare a cunostintelor;

·         Perseverenta si seriozitate;

·         Studii medii finalizate (minim diploma Bacalaureat)

RESPONSABILITATI:

·         Gestiune administrativa;

·         Misiune de contabilitate de basa (facturarea, declaratii de TVA etc.)

 LOCATIE: ACCENTURE  Zona Westgate – Strada preciziei 24, Bucuresti 062204

PROGRAM: Full time - Norma 8h/zi - L-V
BENEFICII:

·         Mediu de lucru tanar, placut si intr-o continua dezvoltare;

·         Posibilitatea de crestere si dezvoltare pe plan profesional;

·         Traininguri specializate oferite angajatilor;

 PACHET SALARIAL:

·         Parte fixa - 2000 lei NET;

·         Abonament medical privat;

·         Asigurare de sanatate Regina Maria;

International Conference ”The Future of Europe” 2019:

31 Octombrie - 1 Noiembrie 2019 (click here for details)