Tabere studentesti VARA 2018

Repartizarea finala a taberelor poate fi accesata AICI.

Studentii din facultatea noastra sunt invitati sa aplice pentru taberele studentesti disponibile pentru VARA 2018.

UPDATE (NEW): Pe data de 21 iunie, ora 12.00, sala 1218, va avea loc intalnirea cu studentii beneficiari ai locurilor de tabara pentru selectarea perioadei si a locatiei. Studentii vor avea cu ei carnetul de student, vizat la zi si CI/BI/ pasaport (original si copie; copiile vor fi atasate diagramelor de cazare). PREZENTA ESTE OBLIGATORIE. Se vor intocmi Borderouri de distribuire a locurilor in taberele studentesti care trebuie sa includa semnaturile tuturor studentilor participanti. Studentii care nu vor participa la intalnire si nu vor semna borderourile nu vor fi inclusi pe lista finala pentru programul Tabere studentesti 2018.

Proces verbal al Comisiei de Selectie pentru Tabere Studentesti 2018 - aici

Metodologia de aplicare se poate descarca aici.

Lista studentilor inscrisi se poate descarca aici.